KONST / Litografier / Färglitografi 9144453
nr 914 4453
Bernard Buffet
(1928-1999), Frankrike
Färglitografi , Bernard Buffet, osignerad, stilleben, motivet: 44x48
Bernard Buffet, fransk bildkonstnär född 1928, död 1999.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 september 2014
kl 18:45:21
250 kr
Bernard Buffet
Läs mer om Bernard Buffet
Bernard Buffet
Läs mer om Bernard Buffet
nr 914 4453
Bernard Buffet
(1928-1999), Frankrike
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 29 september 2014 |
Bernard Buffet